ورود |عضويت
شنبه 30 تیر ماه 1403

صفحه راهنما 

 

 

- کاربر گرامی هنگام عضو شدن در پرتال آدرس پست الکترونیک خود را بطور کامل و صحیح وارد کنید تا پیام های ارسالی از طرف سازمان به پست الکترونیک شما ارسال گردد.

- در صورتی که سؤال ، انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید روی لینک پرسش های متداول که در سمت راست صفحه اصلی پرتال قرار دارد کلیک کنید. در صفحه ظاهر شده به منظور مشاهده پرسش و پاسخ های از قبل ارائه شده کافی است لینک بخش مورد نظر را کلیک کنید تا صفحه پرسش و پاسخ همان بخش برای شما نمایان شود و در صورتی که سؤال مورد نظر شما در لیست پرسش و پاسخ بخش مربوطه نبود می توانید در همان صفحه در کادر متن پیام سؤال و یا پیشنهاد خود را وارد کرده و در کادر Email پست الکترونیک خود را (در صورتی که می خواهید پاسخ برایتان ارسال شود) و در صورت تمایل نام و نام خانوادگی خود را وارد و روی کلمه ارسال کلیک کنید. بعد از بررسی سؤالات ارسالی ، سؤال به همراه پاسخ در همان صفحه ارائه می شود و اگر پست الکترونیک خود را هم ارسال کرده باشید پاسخ به پست الکترونیک شما نیز ارسال می گردد.

- در صورت مشاهده شماره تماس کارشناسان بخش های مختلف مدیریت کافی است روی لینک درباره ما در سمت راست صفحه اصلی پرتال قرار گرفته و از کشوی باز شده ، روی لینک شماره تلفن همکاران مدیریت  کلیک کنید و در پنجره ای که باز میشود شماره تماس کلیه همکاران و رایانه ها به طور دقیق ارائه شده است .

  نظرسنجي
نظر شما درباره پرتال مدیریت جهاد کشاورزی چیست؟

 

تعداد جوابها : 443

عالی : 74%
خوب : 2%
متوسط : 3%
ضعیف : 21%

  ارسال  
  كاربران بر خط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 312
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 312

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 2539589
Visitors بازديد هاي امروز: 256
Visitors بازديد هاي ديروز: 785

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/04/30 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نطنز
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا